JESTEŚ TUTAJ: O NAS

Właściciel - Lektor: mgr Katarzyna Spałek

Gruntowna wiedza językowa: magister filologii włoskiej; studia zagraniczne na Uniwersytecie w Lecce (Włochy); kursy języka i kultury włoskiej: Universita per Stranieri “Dante Alighieri” di Reggio Calabria, Universita per Stranieri di Perugia, Universita degli Studi di Lecce.

Doświadczenie: lektor j. włoskiego od 2006 roku. Posiada uprawnienia pedagogiczno – metodyczne do nauczania języka włoskiego dzieci, młodzieży, dorosłych.

Pasje: książki i dobra kuchnia.

Lektor: mgr Magdalena Pajkowska

Gruntowna wiedza językowa: stypendium i studia w Istituto di Lingua e Cultura Italiana Michelangelo we Florencji; Studia językowe na Uniwersytecie Warszawskim; międzynarodowy egzamin Universita per Stranieri di Siena (Certificazione di Italiano come Lingua Straniera; CILS QUATTRO – livello C2).

Doświadczenie: od 1996 roku wykładowca języka włoskiego i elementów kultury Italii w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych; Od 2005 roku lektor w prywatnej szkole języków obcych; Autorka felietonów o Włoszech dla „Lata z Radiem”.

Pasje: Rodzina. Jazda na rowerze.

Lektor Native Speaker języka włoskiego: Pietro Larceri

Gruntowna wiedza językowa: język włoski jest jego językiem ojczystym.

Doświadczenie: lektor z 20- letnim doświadczeniem, od wielu lat związany z Włoskiem Instytutem Kultury w Warszawie.

Lektor Native Speaker języka włoskiego: mgr Viola Di Palma

Gruntowna wiedza językowa: urodzona w Neapolu w polsko-włoskiej rodzinie, wychowała się w Pompejach. Mieszkała w Rzymie, gdzie ukończyła studia na Uniwersytecie “La Sapienza”. Język włoski jest jej językiem ojczystym. Włada również biegle językiem polskim i angielskim.

Doświadczenie: od 2009 r. lektor j. włoskiego w prywatnej szkole języków obcych. Posiada również doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych i ustnych (m.in. dla Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Rzymie). Brała udział w nagraniach do podręcznika do nauki włoskiego Wydawnictwa Rea Press w Warszawie.

Pasje: jazda na łyżwach, gra w tenisa.

Lektor: mgr Alina Ewa Kruszewska

Gruntowna wiedza językowa: magister filologii włoskiej. Ukończyła kurs pedagogiczno-metodyczny dla nauczycieli języka włoskiego, a także Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy UW oraz Szkołę Prawa Włoskiego i Europejskego przy WPiA UW.

Doświadczenie: lektor języka włoskiego od 2000 roku. Prowadzi kursy w szkołach oraz firmach. Tłumacz tekstów technicznych. Współautor "Słownika minimum włosko-polski polsko-włoski"/wyd. Wiedza Powszechna.

Pasje: Podróże - nie tylko do Włoch oraz "wszystke stworzenia duże i małe", a w szczególności psy.

Lektor: dr Dora Montagna

Gruntowna wiedza językowa: urodzona w Turynie, ukończyła studia na Uniwersytecie "Universita' degli Studi di Torino". Mieszkała w Rzymie i Hiszpanii, gdzie ukończyła studia doktoranckie (dotyczące leksykografii) na Uniwersytecie "Autonoma" w Madrycie. Posiada przygotowanie glottodydaktyczne do nauczania języka włoskiego i hiszpańskiego.

Doświadczenie: lektor j.włoskiego od 2014 roku. Pracuje z dorosłymi i dziećmi. Posiada doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych. W Turynie pracowała w teatrze oraz w radio InBlu.

Pasje: podróże.

Lektor: dr Julia Krauze

Gruntowna wiedza językowa: doktor filologii klasycznej; studia na Papieskim Uniwersytecie Salezjańskim w Rzymie; kursy języka i kultury włoskiej: Centro di lingua e cultura ItClub a Roma; Universita' per Stranieri di Perugia; międzynarodowy egzamin Universita' per Stranieri di Perugia (CELI 5, livello C2). Znajomość języków: włoski, angielski, rosyjski, ukraiński, łacina i greka.

Doświadczenie: od 2011 r. lektor j. włoskiego na Uniwersytecie Stefana Kardynała Wyszyńskiego; tłumacz książek, artykułów.

Pasje: książki, języki.

Lektor Native Speaker języka włoskiego: mgr Ester Tomasino

Gruntowna wiedza językowa: język włoski jest jej językiem ojczystym. Urodziła się w Udine. Ukończyła studia Cultural Mediation; Central and Eastern European Languages na Wydziale Neofilologii na Uniwersytecie w Udine. Posiada przygotowanie glottodydaktyczne do nauczania języka włoskiego.

Doświadczenie: od 2009 pracuje jako lektor języka włoskiego.

Pasje: podróże.

POLECAMY:

libea logokidzone logonowela laparola logolingea logo ir presto1